Аукціон з продажу необробленої деревини у Львові

Дек 21, 2020

Аукціон з продажу необробленої деревини у Львові

Зараз лісокористувачі можуть отримати пиломатеріал тільки через лісовий аукціон. Нововведення з’явилося у 2020 році і торги по необробленій деревині, проведені в 1 й кварталі, показали відмінний результат.

Раніше державне українське лісове агентство реєструвало деревину в електронному вигляді, більше половини всього обсягу надходило в продаж на майданчику. Раніше підприємці продавали товари тільки за допомогою прямих договорів. Спочатку могло показатися, що у цьому немає нічого поганого. Але, як показує практика, через таку схему влада не могла точно визначити скільки кубів дерева продається в Україні взагалі. В інтернеті часто можна було зустріти оголошення від підприємців, які бажали купити ліс, чи лісові матеріали. Завдяки прямим поставкам лісу, продавці могли ставити будь-якi ціни на товар.

Продаж необробленої деревини у м. Львів на аукціоні

Щоб ринок деревини став прозорим, а ціноутворення – справедливим, було прийнято рішення про те, що продаж пиломатеріалів буде проводитися через торги, покупці самі можуть вибирати сайт – електронний майданчик. Заявки можуть подавати фізичні та юридичні особи, громадяни України та нерезиденти. У торгах беруть участь три сторони:

  1. організатор;
  2. виконавець;
  3. учасник.

Аукціон проходить на підвищення вартості. У тому випадку, якщо Переможець не буде визначений, в обов’язковому порядку аукціон проводиться знову, але стартова ціна при цьому повинна бути знижена. Важливо пам’ятати, що початкова вартість не повинна бути нижчою, ніж собівартість лота.

Завдяки цьому аукціону, у минулому році в нашої державі було проведено тисячи торгів, на яких лісозаготівельні підприємства здебільшого реалізовували великі лоти лісу-кругляку (від 100 куб. м). Більше 10 млн. грн. сплатили клієнти майданчика.

Активними партнерами, що регулярно продають на онлайн-торги дров’яну деревину промислового використання у Львові та області, виступають наступні підприємства та заводи:

  • Бродівське лісове господарство;
  • Сколівський район;
  • Самбірський район;
  • Славський ЛГП «Галсільліс».

Реєструйтеся на сайті та приймайте участь у нашому аукціоні з продажу необробленої деревини як у Львові, так і інших регіонахнашої держави

Детальніше можна дізнатися на сайті https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/u-lvovi-auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-prohodit-na-tb/.

отcl24