Чи можна легально взяти участь в аукціоні?

Сен 26, 2021

Чи можна легально взяти участь в аукціоні?

Правила досить чітко регламентовані, і це вся суть. Проект може включати лоти з лісового господарства, представленого в усій країні, а їх реалізація може становити валовий дохід у розмірі 10 000 000 гривень. Лот повинен бути приблизно 200 000 гривень і більше.

Існують деякі критерії для проходження такого аукціону. Спочатку отримані лоти обробляються, а пізніше біржа повідомляє клієнтам про дати проведення аукціонів. Як і в будь-якому аукціоні, перемагає той, хто запропонує найбільший і, відповідно, договір купівлі-продажу укладається, і кожна документація оформляється в Інтернеті. Ці аукціони – хороший шанс почати працювати на біржі та безпечно інвестувати у свій бізнес.

Зручності використання УУБ

Процедури реалізації за допомогою платформи Prozorro проводяться через домен УУБ – це можливість для кожного підібрати кращий товар за прийнятною вартістю. Участь у аукціоні, торгах – процедура на майданчику, яка здійснюється на загальнодоступних умовах. В ній кожен громадянин має право брати участь, створювати профіль, як і знайомитися з переліком пропозицій від платформи електронної комерції (пошук із застосуванням фільтрів). 

Комфорт у використанні домену Української універсальної біржі не можна переоцінити, оскільки він не лише забезпечує доступ до величезного числа різних лотів, де можна відшукати прийнятний варіант який можна використовувати в побуті, торгівлі та виробництві, а й:

  • забезпечує покупцям і продавцям належний рівень сервісної діяльності – консультації юристів а також можливість звернення до фахівців по кожному виниклого питання; 
  • надає функцію розсилки, що дозволяє підписуватися на той розділ який вас цікавить і отримувати на пошту актуальні повідомлення, якщо в ресурсі публікуються нові, можливо, що цікавлять вас лоти; 
  • всі процеси проводяться в режимі реального часу – вам немає необхідності фізично знаходиться на торгах або шукати і відносити документи кудись – електронний вид взаємодії дає право вам перебувати де завгодно, і паралельно відстежувати те, що відбувається; 
  • гарантована секретність усіх учасників, а також гарантія нерозголошення особистих даних – це ваш спокій і відсутність будь-яких ризиків, все це для УУБ завжди в пріоритеті; 
  • гарантування безпеки – в процес втягується архів продажів в Україні і інші ключові документи, що гарантують відкритість процедур, вся документація вивчається юристами, які надають підтримку учасників від реєстрації та до оформлення контракту. До того ж, біржа дає гарантії прибуткової вартості і здорової конкуренції – все відкрито і справедливо.

Збільшення або зменшення вартості? 

Ви маєте право брати участь в аукціоні на завищення або заниження вартості – в голландському або англійською аукціоні. Формат з Англії використовується досить часто, голландський – зустрічається нечасто. 

Формат з Голландії передбачає завищену початкову ціну з подальшим зниженням вартості. Ціновий крок повинен відображатися в інформації про лот. За допомогою ресурсу УУБ можна знайти цікавий для вас тендер з будівництва будівель та споруд. Онлайн-торги не допускає участі в програмі неофіційних лотів (товарів) і недобросовісних учасників, які реалізують товар або послугу – про шахрайство і мови не виникає. 

Завжди цінується швидкість, завдяки цьому велика кількість фірм і холдингів вибирають партнерство з УУБ. Деякі ресурси необхідно завантажувати, щоб їх використовувати, але УУБ – це платформа, якій можливо користуватися в режимі реального часу, а, значить, у відсутності завантажень і непотрібної витрати часу на участь в торгах, тендерах, здійсненні закупа і оформлення договорів, виконувати пошук по всьому ресурсу кращих пропозицій та інформації https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-zemelqnyh-dilyanok-na-majdanchyku-prozorro-sale

Якщо переможець тендеру не відповідає певним вимогам та умовам, узгодженим із замовником, або передав непідтверджену інформацію, перемога у тендері може бути вручена підряднику, тому, хто посів 2 місце. Подібне допустимо, коли програв подав позов про порушення процедури тендеру, і його аргументи щодо визнання результатів недійсними були визнані переконливими. Результати змагань оскарженню не підлягають. Після попередньої домовленості переможець не може бути перепризначений.

Яку деревину можна купувати на аукціоні?

Це можуть бути хвойні та листяні дерева. Вартість такого куба може становити близько 830 гривень для цього виду породи. Суперництво може бути високим, але воно того варте. Такий підхід дозволяє встановлювати величезні ціни та продавати заборонені породи.

отcl24