Консультації з психологом у Львові

Сен 16, 2020

Консультації з психологом у Львові

В основному до психолога звертаються люди, що побачили у своєму житті щось, що не дає їм рухатися та розвиватися далі. Це супроводжується стресами, страхами, тривогою, різноманітними комплексами й сором’язливістю, інколи депресією, апатією та панічними атаками. Якщо такі стани спостерігаються в останній час занадто часто, та з ними складно впоратись – необхідно розв’язувати цю проблему.

Так, буде складно вирішити що роботи далі з життям та як усе вирішити. Велика кількість людей сподіваються, що зможуть самостійно побороти усі проблеми, спираючись лише на Інтернет-джерела. Та найчастіше це закінчується провалом та погіршенням психологічного стану. Та є й інші люди, які звертаються до спеціаліста й позбуваються усіх проблем якісніше, та результат зберігається на довший проміжок часу, або й назавжди.

Як саме будуть проходити сеанси терапії?

Треба розуміти, що коли проблема складна й серйозна, вона може вирішуватись значно довше, тому й сеансів потрібно буде більше. Усі слова та вправи, які опрацьовує психолог-консультант зі своїм клієнтом, не можуть ще більше погіршити психологічний стан. Це відбувається завдяки гештальт-терапії. Такий метод Панасюк Анастасія використовує вже 6 років, та закінчуються сеанси добре та продуктивно.

Майже весь час, який відведений на одну людину, клієнт розповідає про свої тривоги та болючі місця, які його наразі турбують найбільше. У цей момент психологиня записує необхідну інформацію та ставить питання, аби точніше дізнатися про почуття та думки людини. При цьому не потрібно боятися та розповідати усе та навіть найменші деталі, така інформація може стати ключовою при розв’язанні проблеми.

Наслідки терапії

Психолог Львів та клієнти можуть сподіватись на безперечний результат. Та все ж таки він буде залежати від рівня довіри до професіонала та свого бажання змінити своє життя на краще, ніж є зараз. Потрібно подолати бар’єр, який заважає розкритися новій незнайомій людині, але така довіра може позитивно вплинути на майбутній результат. Також від «степені розкриття» психологові залежить й кількість сеансів, адже можна впоратись й побороти проблеми набагато швидше, ніж було продумано на початку.

Якщо усе це буде враховано, то клієнт побачить зміни вже навіть після першої консультації з психологом Анастасією. Можна буде помітити, що настрій покращився, з’явилась впевненість у собі, рівень стресу почав зменшуватись та інше. Головне – знайти спільну мову з клієнтом та фахівцем.

Причини для візиту психолога-консультанта

Насамперед потрібно пильно придивитися до свого стану взагалі. До відвідування психолога можуть спонукати прояви депресії (в’ялість, безсоння, погане харчування та його відсутність, надмірна вразливість чи апатія), панічні атаки, фобії, тривога, комплекси, залежність від іншої людини, нав’язливі думки, побутові конфлікти у родині та на роботі. Лише спеціаліст з психології людини зможе вдало направити людину на правильний шлях.

 До психолога-консультанта можна звернутись, якщо хочеться:

  • Покращити стан усіх сфер життя;
  • Побороти усі наявні комплекси та невпевненість при спілкуванні з людьми;
  • Розуміти своє тіло, його потреби й бажання;
  • Чітко встановлювати власні рамки та відстоювати свою точку зору;
  • Пристосуватись до неминучих змін у житті;
  • Позбутися мілких сварок та конфліктів з рідними та коханими людьми й колегами у робочому колективі;
  • Правильно боротися зі стресом та розуміти свої емоції.

З досягненням цих цілей безперечно зможе допомогти Панасюк Анастасія, адже саме їй довіряють багато українців, людей з інших країн та їхніх дітей.

отcl24