Реалізація дубів-кругляків у Житомирі в системі Прозоро.Продаж

Апр 28, 2021

Реалізація дубів-кругляків у Житомирі в системі Прозоро.Продаж

Тепер, коли в законну силу вступила постанова українського уряду про дозвіл продажу деревних порід. Українська Універсальна біржа розроблена спеціально для цього випадку. У грудні 2019 року з’явилася постанова з номером 1178 дозволило здійснювати онлайн-продажу необробленої деревини. Більш інформації є можливість дізнатися на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-dub-kruglyak-u-zhtomri-na-prozoroprodazhi/

Згідно із законом тільки великі фірми можуть поставляти на продаж частину деревини, це становить приблизно 25 відсотків на місяць. Продавати продукцію можна на офіційному сайті Прозоро.Продажі.

Де купити дуб?

Дубову деревину можна придбати, відвідавши сайт Prozorro.Sale. Перші торги були успішними, всього за пару тижнів лісове господарство збільшила бюджет на суму 36 млн. грн. Кожна людина може купити цілу партію дуба-кругляка дуже швидко. Продукція поставляється від виробника, щоб виконувати всі умови приватних продажів.

Поки, що електронні торги відносяться до нововведення, тому над ними ще ведуться роботи. У торгах можуть брати участь великі підприємства, які заробляють великі суми, що перевищують 10 мільйонів гривень на рік.

Скористайтеся пошуковою системою сайту УУБ. За допомогою неї можна легко знайти потрібну продукцію або аукціон. Перейдіть в розділ з назвою «деревина» і введіть в спливаючому вікні наступне:

  • назва замовника;
  • регіон продажу;
  • номер аукціону;
  • суму;
  • статус.

Прозоро.Продажі, вигідна електронна система за допомогою якої відбувається реалізація державних активів. до них відносять будь-які автомобілі, нерухомість, майно людей, що стали банкрутами, спеціальні дозволи на видобуток корисних копалин.

Переваги прозорих торгів

Економічна сторона України стала підніматися на вищій рівень, завдяки торгів. Державний резерв став доступним для більш широкого кола осіб. Щороку бюджет приносить гарний прибуток для держави.

Всього лише за 4 роки рівень прибутку піднявся в сумі 28 мільярдів гривень. Лісоматеріали контролюються за допомогою електронного обліку і системою Прозоро.Продажі. Виходить тепер стає набагато менше людей, які можуть вчинити незаконні дії з оборотом деревини. Все завдяки новому закону.

Заходьте на сайт і купуйте деревину з дубових порід на УУБ. Біржа гарантує легальність процесу, все відбувається по-чесному і без посередників. На сайті можна ознайомитися з роботою майданчика і дізнатися відповіді на всі питання.

отcl24