Реалізація необробленої деревини на онлайн-торгах

Июл 30, 2021

Реалізація необробленої деревини на онлайн-торгах

Реалізація деревини стає все більш перспективним та розповсюдженим явищем. Ще не так давно на території України можна було придбати сировину виключно в форматі прямих договорів. Така форма хоч і була більш простою в плані підготовки, але в плані корупційної складової мала багато недоліків.

Досить велику владу мали лісні господарства, які самостійно обирали, кому варто продавати сировину, виставляли свої ціни й робили все це без узгодження всіх цих моментів. З часом ситуація змінилася і лісна сировина стала виставлятися на електронні торги.

На сьогодні, сам електронна форма торгів вважається найбільш надійним способом реалізації лісною продукції. Маючи бажання придбати сировину, користувачам спочатку потрібно визначитися з електронним майданчиком, потім знайти цікаве оголошення, підготувати заявку для її подальшого подання на розгляд і так далі.

У вас також є чудова можливість скористатися сайтом асоціації електронних майданчиків та більш детально ознайомитися з тим, як працює цей механізм. Все що потрібно зробити безпосередньо вам – це перейти за посиланням https://aeaep.com.ua/information/auktsiony-z-prodazhu-neobroblenoi-derevyny-na-ukrainskomu-rynku, де ви вже легко знайдете ту інформацію, що є цікавою безпосередньо для вас.

Що потрібно знати саме про необроблену деревину?!

Не секрет, що на лот може виставлятися різна сировина, це можуть бути певні породи, сорти та класи якості. 

Не дивлячись на те, що можна купувати й оброблену деревину, більшість компаній все-таки віддають перевагу необробленій сировині. Одна з причин того – це можливість довше зберігати саме необроблену сировину, яка ще не була очищена від кори й не пройшла початкових стадій обробки.

Що стосується вартості, то необроблена деревина також є і більш доступною. На сьогодні, на електронних майданчиках можна знайти безліч таких лотів і всі вони можуть запропонувати вам досить серйозні обсяги деревини.

Ви самі можете обрати сорт, класс якості, габарити й інші критерії, що є важливими саме для вас. Тут вже багато залежить від того, в якій саме сфері буде використовуватися сировина та які там до неї можуть бути вимоги.

Якщо ж якісь питання залишаються без відповіді, то краще ознайомитися зі всіма цими моментами якомога раніше.

отcl24