Реалізація арештованих активів банкрутів через електронний простір системи «Прозорро.Продажі»

Окт 26, 2020

Реалізація арештованих активів банкрутів через електронний простір системи «Прозорро.Продажі»

Декілька років тому, арештовані активи банкрутів та боржників банків реалізовувались через державну електронну систему. На початку її праці – усе йшло бездоганно, але з кожним роком зустрічалось все більше нових протизаконних діянь людей. Зустрічались випадки надмірного зниження ринкової ціни на виставлений лот, дискримінація між учасниками під час торгів, організатори вимагали гроші за участь в аукціоні, лот віддавався вже конкретному учаснику та інші шахрайські схеми. Через це ринок конфіскованих об’єктів дуже постраждав, а кредитори так і не змогли повернути свої гроші. Також банки та держава не змогли отримати сотні тисяч гривень, які мали повернути боржники.

Міністерство юстиції та Кабінет міністрів України вирішили покращити цю ситуацію, тому й передали проведення онлайн аукціонів до державного підприємства «ProZorro».

Що роблять працівники біржі для власних клієнтів та їхнього успіху?

Фахівці біржі дуже піклуються за своїми клієнтами, тому здатні для них робити багато речей, серед яких можна виділити декілька основних:

  1. Повний захист усієї особистої інформації учасника;
  2. Цілодобова підтримка професійними менеджерами на різних етапах проходження аукціонів;
  3. Юридична допомога під час підпису паперів (угод, контрактів та договорів);
  4. Зручний та швидкий інтерфейс сайту ДП «Прозорро.Продажі»;
  5. Зручний пошук необхідних оголошень через використання універсальних фільтрів;
  6. Велике різноманіття аукціонів з різними видами товарів та цінових категорій;
  7. Регулярні тренінги та семінари з фахівцями біржі та бізнесменами, які допоможуть кожному учаснику краще розуміти ринок, та зможуть навчити заробляти на онлайн торгах і не тільки.

Аби мати змогу брати участь в онлайн аукціонах майданчику «ProZorro.Продажі», познайомитись з різними цікавими людьми та отримувати гарні прибутки, варто лише пройти швидку реєстрацію на сторінці біржі uub.in.ua.

Якщо виникли будь-які складнощі чи запитання стосовно сайту, або самих торгів, їх можна без проблем поставити персональному менеджеру, яких якісно та точно зможе допомогти у будь-якому випадку. Крім того, можна подивитися відео на офіційному YouTubeканалі «Прозорро», та детальніше ознайомитисьз усіма діями на сайті у зручному форматі.

отcl24